Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України, ННІ права, кафедра господарського права запрошують вас взяти участь в V Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Суб’єкти господарського права” яка відбудеться 12  грудня 2018 року

Детальніше в інформаційному листі.

Університет державної фіскальної служби України, ННІ права, кафедра фінансового права запрошують вас взяти участь в ІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “Фінансова безпека України на сучасному етапі” яка відбудеться 28  листопада 2018 року

Детальніше в інформаційному листі.

 

Навчально-науковий інститут права Університету державної фіскальної служби України запрошує вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Фіскальна політика: теоретичні та практичні аспекти юридичної науки», яка відбудеться 23 листопада 2018 року.

Детальніше в інформаційному листі.

 

Науково-дослідний інститут фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України запрошує вас взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу  «Електронний аудит: світові надбання та вітчизняні реалії», який відбудеться 26 жовтня 2018 року.

Детальніше в інформаційному листі.

 

Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми  реалізації прав і свобод людини в умовах глобалізації” яка  відбудеться  1-2 листопада 2018 року в  місті Черкаси.

Детальніше в інформаційному листі.

 

Кафедра господарського права та процесу Навчально-наукового інституту права запрошує студентів, аспірантів, науковців та юристів-практиків до участі в роботі круглого столу “Актуальні питання господарського судочинства”, який відбудеться 31 жовтня 2018 року.

Детальніше в інформаційному листі.

 

 Шановні колеги!

 Кафедра менеджменту та економічної безпеки ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з закладами вищої освіти і науковими установами Республіки Молдова, Румунії, Республіки Білорусь, Болгарії, Польщі запрошують Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції  «Сучасні тенденції розвитку менеджменту та фінансово-економічної безпеки», 26 листопада 2018 року.

Детальніше в інформаційному листі.

 

Університет ДФС України Навчально-науковий інститут обліку, аналізу та аудиту кафедра бухгалтерського обліку запрошують Вас взяти участь у студентській науковій конференції «Удосконалення бухгалтерського обліку та оподаткування на сучасному етапі розвитку економіки України», яка відбудеться 29 листопада 2018 р.

Детальніше в інформаційному листі. 

18-19 жовтня відбудеться  ІІ Міжнародна науково-практична конференція  «ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ» присвячена 100-річчю Національного університету державної фіскальної служби України

Детальніше в інформаційному листі.
Програма ІІ Міжнародної науково-практичної конференції  «Економічні перспективи підприємництва в Україні» 
Збірник матеріалів (частина 1)
Збірник матеріалів (частина 2)

Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018 – міжрегіональний правопросвітницький захід, що проходить у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».

Мета організації та проведення заходу – підвищення рівня зацікавленості населення до юриспруденції, популяризація діяльності органів юстиції серед населення загалом та студентства зокрема, мотивування активної молоді до побудови кар’єри у сфері права.

24 травня 2018 року відбудеться студентська наукова конференція «Розвиток митної політики України в контексті реалізації економічної функції держави» в Університеті державної фіскальної служби України.

Детальніше в інформаційному листі

4–5 жовтня 2018 р. відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція „Журналістика. Філологія. Медіаосвіта”  в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

Детальніше в інформаційному листі

Шановні друзі! Запрошуємо Вас долучитися до групи, яка виїжджає на освітню програму країнами ЄС

Детальніше в інформаційному листі

Науково-практичний семінар «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади» який відбудеться 15 травня 2018 року з 9-00 до 14-00 в місті Києві.

Детальніше в інформаційному листі

Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University запрошує пройти науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» 11-29 червня 2018 р. м. Новий Сонч, Польща

Детальніше в інформаційному листі

25-26 травня 2018 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбудеться ІІІ Всеукраїнська наукова конференція «Соціально-гуманітарні науки та сучасні виклики»

Детальніше в інформаційному листі

Рада молодих вчених Державного науково-дослідного інституту Міністерства внутрішніх справ України
запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з нагоди відзначення Дня науки-2018 в Україні
«РОЗВИТОК НАУКИ І ТЕХНІКИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 25 травня 2018 року.

Детальніше в інформаційному листі

ScienceMax III (Україна), дедлайн 25 квітня

запрошення: https://drive.google.com/open?id=1oGikfqdQ7xpK0ADADP6Xsl24gIITTChp

Конф. у США, дедлайн 18 квітня (привабливі умови, а також моживість оформити річну підписку),

запрошення: https://drive.google.com/open?id=1qDraSfQe21ORXw_JXKqk9y6Z_ctQ1i7e

Конф. у Британії з необмеженою кількістю авторів однієї роботи, дедлайн 27 квітня,

запрошення: https://drive.google.com/open?id=1wcfxvGGm9To06y3HNBuSN-v8z4Ax-48y

26-29 червня 2018  відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень – 2018: теоретична та практична цінність» в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University  Новий Сонч, Польща.

Детальніше в інформаційному листі

20 квітня 2018 року на базі кафедри педагогіки та психології, кафедри важкої атлетики та боксу відбудеться IV Науково-практичній інтернет-конференції
«Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки фахівців в умовах сучасного освітнього простору» в  Харківській державній академії фізичної культури.

Детальніше тут.

23 квітня 2018 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція  “Економіка, маркетинг та право: теоретичні підходи та практичні аспекти розвитку”

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному буклеті.

16-17 травня 2018  відбудеться Міжнародний студентський форум «Торгівля та сфера послуг: світові освітні та наукові напрямки»  в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Мета форуму: обговорення проблем освіти та професійної підготовки студентів, узагальнення результатів студентського наукового дослідження, формування європейських цінностей серед молоді у контексті викликів глобалізації.

Більше інформації за адресою:

https://www.knteu.kiev.ua/blog/read/?pid=22808&uk