Університет ДФС України – сучасний майданчик для обговорення актуальних питань бухгалтерського обліку в органах ДФС

Відповідно до розпорядження в.о. Голови Державної фіскальної служби України М.В. Продана на базі Університету ДФС України протягом 14-15 червня 2017 року відбувся семінар на тему «Актуальні питання бухгалтерського обліку в органах ДФС» для головних бухгалтерів головних управлінь в областях, м. Києві, митниць, Офісу великих платників податків, Департаментів Державної фіскальної служби України – загальною кількістю 65 осіб-учасників семінару.
Вступним словом учасників семінару привітали ректор – П.В.Пашко, в.о. директора Департаменту фінансування, бухгалтерського обліку та звітності – І.В. Боднарчук та головний бухгалтер Університету ДФС України – В.О. Войтенко.
Протягом двох днів серед актуальних проблем розглядалися питання складання бюджетної та фінансової звітності, методів та заходів запобігання проявів корупції, особливостей нарахування заробітної плати в програмному комплексі «ДПС-ПРО», поводження з вилученим митницями майном.
Зокрема, у семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники Університету, а саме: директор ННІ ОАА Н.П. Мацелюх, О.М. Андрієнко, В.В. Федчишина, Т.В. Микитенко, Т.В. Білобровенко.
Обговоривши сучасні актуальні питання бухгалтерського обліку в органах ДФС, учасники семінару одноголосно визначили Університет ДФС України місцем набуття корисних знань та обміну досвідом.