Зустріч першого Президента України зі студентами у стінах університету ДФС

11 вересня до Університету ДФС України завітав перший Президент незалежної України Леонід Макарович Кравчук.

Зустрічали високоповажного гостя запашним короваєм на вишитому рушнику.

На зустрічі Леонід Макарович зосередив увагу аудиторії на сучасному політичному стані в Україні, національній свідомості українців, питаннях культури і мови в державі, а також розповів про невідомі сторінки з біографії та такі історичні події, як Біловезька угода, що стала точкою відліку нової епохи та створення самостійної української держави.

Стосовно політичної ситуації в країні та національної самосвідомості народу Леонід Макарович зауважив: «Щоб мати успішне майбутнє, треба орієнтуватися на великі цілі. Всі ваші дії відбиваються на тілі країни. Саме ви кожного дня будуєте незалежну Україну!».

Студенти, викладачі та гості університету мали унікальну можливість в теплій атмосфері особисто поспілкуватися з людиною-легендою, доторкнутися до історії та отримати відповіді на актуальні запитання.

На знак вдячності, поваги та визнання ректор Павло Пашко вручив Леоніду Кравчуку Диплом Почесного професора Університету ДФС України та побажав гостю многая літа.