ННІ фінансів, банківської справи провів традиційний Міжнародний науково-практичний форум «Інновації в науці: виклики сучасності» у м. Варна (Болгарія).

10-16 вересня у м. Варна (Болгарія) вже вдруге проходив Міжнародний науково-практичний форум «Інновації в науці: виклики сучасн

ості», який проводить ННІ фінансів, банківської справи Університету державної фіскальної служби України спільно з Центром стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку, Національним університетом «Острозька академія» та Варненським вільним університетом імені Чорноризця Храбра (Болгарія).

У роботі взяли участь 67 учасників з 32 навчальних закладів України та більше 20 колег з Болгарії, Великої Британії, Грузії, Польщі та Словаччини. Матеріали учасників форуму розміщено в Міжнародному науковому журналі «GISAP» (London, UK, ISBN), який індексується в міжнародних наукометричних базах.

Крім того, всі учасники форуму отримали сертифікат у форматі 4-ECTS(120 годин) про стажування та підвищення кваліфікації у Європейському союзі.

Особлива подяка керівництву Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра і особисто професору Петеру Христову за гостинність і душевну зустріч.