Тренінг з питань вивчення Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС

Кафедрою кримінального права та кримінології 14-15 вересня 2017 року проведено Тренінг з питань вивчення основних положень Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС з урахуванням положень кримінального права.

Тренінг був проведений доцентом кафедри кримінального права та кримінології Тетяною Миколаївною Супрун та спеціалістом 1-ї категорії, психологом Оленою Миколаївною Гулько.

Запропонована тренінгова програма складена на основі аналізу сучасної психологічної літератури та норм чинного законодавства Ук

раїни. Тренінг включає 4 заняття, кожне з яких побудоване за певною схемою.

Метою тренінгу було: формування навичок ефективного спілкування; визначення основних етичних принципів професійної діяльності працівників органів ДФС; встановлення поняття корупції та її детермінантів; формування основ юридично правильного бачення і трактування норм права, пов’язаних із діяльністю працівників органів ДФС; визначити шляхи запобігання та протидії корупції у органах ДФС.