Збірна команда університету зайняла третє командне місце у чемпіонаті Києва

Збірна команда Університету ДФС України з хортингу зайняла 3 командне місце на Відкритому чемпіонаті міста Києва з хортингу серед юніорів та дорослих, який проводився 8 жовтня 2017 року в спортивному комплексі Національного педагогічного університету імені Миколи Драгоманова. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із 12 областей України.

Честь нашого навчального закладу захищали курсанти факультету податкової міліції університету, які виявили справжній дух спортсменів хортингу та волю до перемоги.

Зайняли перше місце і стали чемпіонами змагання:

Брухно Юрій, група ПМП-15-3 – 1 місце у ваговій категорії понад 98 кг;

Самусенко Станіслав, група ПМП-14-3 – 1 місце у ваговій категорії 65-70 кг;

Савченко Єгор, група ПМП-16-3 – 1 місце у ваговій категорії 75-82 кг;

Друге місце на змаганнях посіли:

Гіюк Роман, група ПМП-15-2 – 2 місце у ваговій категорії 65-70 кг;

Гнаток Владислав, група ПМП-15-2 – 2 місце у ваговій категорії 75-82 кг;

Черненко Ярослав, група ПМП-15-2 – 2 місце у ваговій категорії 60-65 кг;

Треті місця у своїх вагових категоріях зайняли відповідно:

Чорний Артур, група ПМП-16-4;

Веласкес-Каріон Володимир, група ПМПІ-15-1;

Косінога Леонтій, група ПМП-15-3.

Керівником команди виступив інструктор з хортингу, який тренує даних спортсменів, курсант групи ПМП-15-3 Харченко Олександр.

Підтримував команду офіційний представник Університету ДФС України в Українській федерації хортингу, тренер-викладач з хортингу Центру студентського спорту Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Мірчев Денис Володимирович, який за сприянням директора ННІ СФБПР Малинського Ігора Йосиповича проводить тренування з хортингу в центральному спортивному залі університету за розкладом: вівторок, четвер – з 19:00 до 21:00, субота – з 12:00 до 14:00.

Збірна команда університету з хортингу висловлює щиру подяку начальнику факультету податкової міліції, полковнику Василю Васильовичу Чмелюку, а також керівництву Університету ДФС України, ректору Пашку Павлу Володимировичу за надану можливість тренуватися і підвищувати спортивну майстерність, а також особисте сприяння у розвитку національного виду спорту хортинг як в університеті, так і в Україні.