Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та тренінг «Ключові показники ефективності бізнесу або формуй власну думку, аналізуй, відчувай»!

У вівторок, 10 жовтня 2017 року в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» відбулася зустріч студентів – членів Наукового товариства студентів та курсантів Університету державної фіскальної служби України з Володимиром Зубченко – стипендіатом програми «Завтра.UA» 2008 року, керівником Business-Leader School KNU, бізнес-тренером, сертифікованим актуарієм, головою комітету з освіти Товариства актуаріїв України, викладачем Київського національного університету імені Тараса Шевченка, канд. фіз.-мат. наук.

Під час заходу було презентовано можливості, переваги та умови участі у відкритому конкурсі «Стипендіальної програми «Завтра.UA» у 2017/18 навчальному році.

Також, спікером Володимиром Зубченко був проведений бізнес-тренінг, який дозволив студентам зрозуміти, як прийняття тих чи інших управлінських рішень, вибір стратегії розвитку впливає на частку ринку та ефективність компанії.

Дякуємо команді Стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука та спікеру Володимиру Зубченко за проведену зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю!