УРОЧИСТА ПОСВЯТА У ЖУРНАЛІСТИ

19 жовтня у міському парку культури та відпочинку «Дубки» відбулася урочиста посвята студентів спеціальності «Журналістика» Університету державної фіскальної служби України у журналісти. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Навчально-наукового інституту гуманітарних наук, доктор філософських наук, професор Володимир Андрійович Мандрагеля, який акцентував увагу на важливості професії журналіста, що своєю працею створює інтелектуальний простір для розбудови незалежної Української держави.

Формат заходу був незвичайний: студенти могли зазирнути у майбутнє, обмінятися думками, мріями, планами щодо студентського життя, краще пізнати один одного через вікторини і конкурси, запропоновані викладачами випускової кафедри (конкурси «Знайомство», «Кмітливий журналіст», «Журналістське розслідування» тощо).

Студенти виголосили Клятву журналіста, а мрії щодо власного професійного майбутнього написали на паперових кленових листочках і, прикріпивши до кульок, запустили у небо.

На згадку про день посвяти у журналісти студентам подарували блокноти з логотипом випускової кафедри, основними положеннями Кодексу етики журналіста, текстом гімну журналіста, написаним народним артистом України А.Матвійчуком, а також емблему, яка символізує обрану ними спеціальність.

Після урочистостей учасників заходу чекав святковий стіл, на якому знайшлося місце і дарам осені, і власноруч приготовленим на мангалі стравам.

Ми віримо, що посвята допоможе студентам з головою поринути у студентське життя, знайти друзів, повноцінно влитися в університетську родину, переконатися у правильності вибору професії та гідно нести високе звання журналіста.