В Університеті ДФС України пройшов Чемпіонату України з бойового самбо серед дітей,юнаків та дорослих

4-5 листопада в Університеті ДФС України пройшов Чемпіонату України з бойового самбо серед дітей,юнаків та дорослих, який зібрав 340 учасників з різних регіонів України.

На урочистому відкритті змагань з. привітальним словом до спортсменів виступили :

ректор Університету ДФС України Пашко П.В.;

генерал-полковник начальник управління державної охорони України Гелетей В. В.;
президент федерації бойового самбо України, президент Європейської федерації бойового самбо Велієв Е. Н.;
директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Малинский І. Й. та інші.

За результатами змагань студенти Університету здобули наступних результатів:

Амосов Ярослав – (1місце)

Кривець Олексій – (1 місце)

Висоцький Максим – (1 місце)

Житник Віталій – (2 місце)

Мельник Богдан – (3 місце).
Чорний Артем – (3 місце)
Бойко Нікіта – (3 місце)

Також, слід відзначити, що команда Київської області, у яку увійшли студенти нашого ВНЗу, зайняла 1 загальнокомандне місце!

Слід зазначити, що після проведення екскурсійної програми по території Університету та ознайомленням з спортивними здобутками студентів спортсменів нашого ВУЗу більшість учасників виявили бажання стати студентами саме нашого Вишу.