Зустріч з Володимиром Литвином

6 листопада на зустріч зі студентами Університету ДФС України завітав народний депутат України, Голова Верховної Ради України у 2002-2006 рр. та 2008-2012 рр.

Представляючи присутнім Володимира Литвина, ректор П. Пашко охарактеризував гостя, як людину, яка зробила величезний внесок у розбудову української держави.

Під час зустрічі зі студентами Володимир Литвин зробив акцент на сучасному етапі розвитку людства та векторах міжнародної вітчизняної політики. Також відомий український політик розповів молоді про власний депутатський та управлінський досвід, стан та перспективи розвитку української науки й освіти.

Пан Володимир ауважив, що «сьогодні молодь відіграє значну роль у процесі розвитку держави», особливо на сучасному етапі. Студенти, зазначив він, це інтелектуальна, політична та ділова еліта, надія та гордість країни. Саме від іхньої наполегливості та професійності залежить увага світової спільноти до України. Гість підкреслив, що отримання професійної освіти є запорукою успішної кар’єри: «Я переконаний, що людина з гарною освітою завжди знайде собі місце під сонцем».

Наостанок Володимир Михайлович побажав студентам здоров’я та нестримної жаги до знань: «Вивчайте історію свого роду, не відрікайтеся від отчого дому та малої Батьківщини. Несіть відповідальність за свої дії та свою сім’ю. Обирайте людей, на яких хочете рівнятися, шукайте наставників. Але спочатку визначте мету свого життя».