Сьогодні до Університету ДФС України завітав відомий український політик, державний діяч, Президент України (2005–2010 рр.) Віктор Ющенко

Ректор П. Пашко подякував Президенту України (2005–2010 рр.) Віктору Ющенку за зустріч та вручив Диплом почесного професора Університету ДФС України!

Під час заходу Віктор Ющенко зосередив увагу на проблемі культури, національної свідомості, єдності, та іміджу України в світі. «Ми маємо жити однією думкою, бачити одну ціль, формувати єдину синергію. Національна єдність виникає з мови. Мова – це суть національної ідентичності. В кожної європейської нації є своя державна мова. Україна починається з тебе! Будьмо українцями! Слава Україні!», – сказав Віктор Андрійович. Також спікер зауважив, що сьогодні Україна – це потенційно «прибутковий актив», доведений до збитковості через погане управління. І цей актив може стати прибутковим для всіх сторін і таким чином наблизити довгоочікувану перемогу завдяки новій економіці, нового статусу надійного партнера і форпосту західних цінностей на пострадянському просторі.

Лекція сприяла підвищенню зацікавленості студентів до вивчення питань економічного зростання держави. Участь у такому інтелектуальному спілкуванні студентської молоді з політиком, державним діячем є надзвичайно важливою для фахового та духовного збагачення особистості. На сам кінець, Віктор Ющенко дав відповіді на питання присутніх та висловив свою точку зору на вирішення проблем державного рівня.