Візит Олександра Мороза до Університету ДФС України

8 листопада в конференц-комплекі Університету відбулась зустріч студентів з українським політиком та громадським діячем, Головою Верховної Ради України у 1994–1998 та 2006–2007 роках Олександром Морозом.

Захід відкрив ректор університету П. Пашко. Привітавши гостя і студентів, Павло Володимирович ознайомив аудиторію з політичною та громадською діяльністю Олександра Мороза і запросив до слова вже всім відомого політика.

Олександр Олександрович із великим задоволенням та ентузіазмом спілкувався зі студентами, відповідав на різноманітні запитання, що стосувалися політичної та економічної ситуації в Україні, ситуації щодо проблематики розвитку малого та середнього бізнесу та податкової системи в нашій країні. Наголосив на різкому зниженню, за останній період, рівню державного менеджменту, кваліфікації влади і рівню її професійності, і що дуже принципово, вмінню об’єднатися навколо та заради національних інтересів.

Загалом же, зустріч пройшла у теплій та позитивній атмосфері. Олександр Мороз, піднесений та задоволений зустріччю, звернувся до присутніх наприкінці свого виступу зі словами: «Я вдячний можливості спілкування з вами». На такій мажорній ноті та після спільного фото зустріч завершилась, а студенти Університету ще довго дискутували з приводу різноманітних «гострих» питань.