Впровадження освітньої програми Мережевих академій Сisco у навчальний процес!

В Університеті ДФС України на базі Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та  менеджменту впроваджується у навчальний процес  освітня програма Мережевих академій Сisco визнаного світового лідера з виробництва активного обладнання для комп’ютерних мереж.

Окрім курсів професійної підготовки програма  включає також курси, що можуть  викладатись у середніх школах, як курси за вибором. Зокрема  курс «Основи апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера» передбачає поглиблене вивчення програмного забезпечення комп’ютерів та комп’ютерних мереж.

Міжнародна компанія Cisco Systems є світовим лідером в області інфокомунікаційних технологій, що радикально змінюють способи людського спілкування, зв’язків і спільної роботи. Cisco відома своїми розробками телекомунікаційного устаткування і наданням клієнтові комплексного рішення при організації мережевої інфраструктури за напрямками: мережі передачі даних, спільна робота, а також центри обробки даних і віртуалізація. З 2008 року при УДФСУ функціонує Мережева академія Cisco (Cisco Networking Academy Program).

У рамках Дня гостинності 3 листопада 2017 р ННІ інформаційних технологій та менеджменту (УДФСУ, Ірпінь) провів НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «Освітня програма мережевої академії Сisco: можливості і перспективи для загальноосвітніх навчальних закладів Ірпінського регіону». Учасниками науково-методичного семінару були викладачі інформатики всіх шкіл Ірпінського регіону.

Результатом семінару є спільне рішення щодо ініціювання  перед  управлінням освіти Ірпеня вивчення  підходів до
впровадження курсів Академії Сisco програми у  школах, ліцеях, коледжах регіону.

З презентацією освітньої програми Мережевих академій Сisco та її можливостей щодо інтеграції у навчальний процес загальноствітніх закладів освіти регіону виступив Редич О.В. , к.е.н., доцент, керівник Академії Сisco при УДФСУ.