Університет здобув диплом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу!

24-26 жовтня 2017 року відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Парубій Андрій Володимирович, Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, виконуючий обов’язки директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Завалевський Юрій Іванович.

В урочистому відкритті взяли участь і з вітальними словами на адресу учасників і відвідувачів звернулися народний депутат України, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кириленко Іван Григорович, Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Сафонов Юрій Миколайович.

Цьогоріч у роботі виставок взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

Представники 93 вищих навчальних закладів, в тому числі і наш Університет, і наукових установ презентували та обговорили актуальні проблеми створення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, здобутки в інноваційній діяльності, активну міжнародну співпрацю, академічний обмін студентами, викладачами, особливості навчання у вишах, підготовку до ЗНО, умови вступу в 2018 році та інші аспекти інноваційної діяльності.

Для учасників виставки були проведені виставкові конкурси «Лідер інновацій в освіті», «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» та конкурси з 7 тематичних номінацій. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці та фахівці Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Університет державної фіскальної служби України отримав диплом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу!

Відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню