Олімпіада з англійської мови для абітурієнтів

В рамках Дня відкритих дверей, що проходив в Університеті 18 листопада 2017 р.,  кафедра сучасних європейських мов провела  Олімпіаду з англійської мови для абітурієнтів «Крок у майбутнє», метою якої було визначення рівня сформованості іншомовних навичок та вмінь у потенційних вступників та надання певних привілеїв переможцям.

34 учасники з різних шкіл Ірпеня та регіонів України випробовували свої знання з іноземної мови, демонструючи навички з аудіювання, говоріння та виконуючи лексико-граматичний тест.

Переможці та призери Олімпіади з англійської мови були вмотивовані можливістю:

-автоматичного зарахування в групи з поглибленим вивченням англійської мови;

-позачергового права вивчати другу іноземну мову (німецька, французька, польська);

Після підведення підсумків Олімпіади ректор Університету, доктор економічних наук, професор  Пашко Павло Володимирович вручив дипломи  I, II та III ступеня переможцям, призерам та учасникам і побажав  нових звершень у досягненні мети та запросив  до вступу в наш навчальний заклад.

До учасників Олімпіади також звернулась з вітальним словом завідувач кафедри сучасних європейських мов, кандидат педагогічних наук, професор Онучак Людмила Володимирівна і відмітила, що стрімкий розвиток науки і техніки, розкриття кордонів і руйнування стереотипів, безперечно, вимагають від молодого покоління нових навичок і вмінь, а також зазначила, що знання іноземної мови уже є повсякденна потреба, яку усвідомлюють майбутні абітурієнти.

Отже,  переможцями Олімпіади серед абітурієнтів стали: Грищенко Богдан  (Ірпінська ЗОШ №17), Карпуша Марія (Ірпінська ЗОШ №12), Пашиста Ліна (Скибинська ЗОШ Жашківського району), Кітченко Денис (Ірпінська ЗОШ №12).

Під час неформального спілкування майбутні абітурієнти висловлювали своє захоплення прекрасним матеріальним забезпеченням освітнього процесу, високим технічним оснащенням лінгафонно-комп’ютерних навчально-екзаменаційних класів і запевнили, що докладуть максимум зусиль для успішного складання вступних іспитів, щоб незабаром стати студентами саме нашого Університету.