ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТОВАРІВ

20 листопада 2017 року відбулося відкриття навчально-наукової лабораторії експертизи  товарів кафедри техногенно-екологічної безпеки ННІ інформаційних технологій та менеджменту. На церемонії були присутні: ректор, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України П.В. Пашко; перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи, д.е.н., професор О.А. Шевчук; директор ННЦ організації освітнього процесу, к.ю.н., доцент Л.О. Винниченко; директор ННІ інформаційних технологій та менеджменту, д.е.н., професор С.П. Ріппа: директор ННІ обліку, аналізу та аудиту, д.е.н., професор Н.П. Мацелюх; заступник директора з виховної роботи ННІІТМ, к.пед.н., доцент Філіппова Л.Л.; в.о. зав.кафедри економічної кібернетики, к.е.н., доцент Б.Д. Пацай; професорсько-викладацький склад кафедри техногенно-екологічної безпеки та студенти.

Крім того, на відкриття лабораторії завітала Дем’янчук Галина Володимирівна – спонсор кафедри, випускниця нашого навчального закладу 2003 року, к.е.н., директор ТОВ «Гранд Вікторі Трейд», що є офіційним представником англійської компанії-виробника поліуретанових клеїв Leeson Polyurethanes Ltd (LPU) .

В рамках відкриття лабораторії проходило відкрите практичне заняття доцента, к.т.н. Чорної Т.М. з навчальної дисципліни «Товарознавство та експертиза в митній справі» на тему «Ідентифікація та фальсифікація товарів», метою якого було поглиблення теоретичних знань щодо основних положень у сфері ідентифікації та фальсифікації товарів,  ознайомлення з методами виявлення фальсифікації продовольчих товарів та формування практичних навичок щодо їх виявлення.