В Університеті ДФС України відбувся традиційний щорічний круглий стіл іноземними мовами

24 листопада 2017 року кафедрою сучасних європейських мов був проведений круглий стіл іноземними мовами для студентів та курсантів «Стратегії інноваційного розвитку економіки і права в Україні». Тематичні напрями роботи круглого столу охоплювали наступні питання для обговорення: 1) проблеми фінансової системи України в сучасних умовах; 2) інвестиційний клімат України: проблеми формування та заходи поліпшення; 3) євроінтеграція: наслідки для економіки України; 4) сучасний стан та тенденції розвитку державної політики у сфері вищої освіти в Україні; 5) податкова реформа-2017: масштаб змін; 6) основні напрями розвитку сучасної правової системи України.

Всього у роботі заходу взяли участь 45 осіб.

Засідання круглого столу відкрила завідувач кафедри сучасних європейських мов, к. пед..н., доцент Л.В. Онучак, яка побажала присутнім невичерпного натхнення у науковому пошуку, нових креативних ідей та їх реалізації у майбутньому. Вкотре було наголошено, що знання іноземної мови у наш час є гострою необхідністю, ключем до успіху в сучасному світі.

До привітань також долучився директор ННІ гуманітарних наук, д.філос.н., професор В.А. Мандрагеля.

Під час заходу були зроблені ґрунтовні та цікаві доповіді англійською, німецькою та французькою мовами, що, безперечно, викликали жваву дискусію та обмін думками. Обговорення актуальних питань сьогодення проводилось у дружній та творчій атмосфері.

Студенти продемонстрували високий рівень володіння іноземними мовами, ерудованість, зацікавленість у питаннях, що були винесенні на обговорення під час заходу, та прагнення до поглиблення своїх знань.