Конференція «Фіскальна політика: теоретичні та практичні аспекти юридичної науки»

24 листопада 2017 року Навчально-науковим інститутом права УДФСУ проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Фіскальна політика: теоретичні та практичні аспекти юридичної науки».

Серед учасників конференції були присутні: ректор Університету ДФС України, д.е.н., професор П.В. Пашко; директор Навчально-наукового інституту права Університету ДФС України, д.ю.н. професор, заслужений юрист України В.В. Топчій; професор (h.c.) Київського міжнародного університету, Президент Континентального клубу Європейського Союзу у м. Києві, аудитор Інституту досліджень національної оборони (IHEDN, Франція) Олів’є Вендрін; д.ю.н., професор, заступник Директора з навчальної роботи Інституту права та післядипломної освіти Міністесртва юстиції України С.В. Пєтков; керівник юридичного офісу у Варшаві (Польща) Томаш Боровець; доктор права, доцент, Міжнародний незалежний університет Молдови (ULIM) О.А. Халабуденко; д.ю.н., професор кафедри конституційного та міжнародного права Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського О.О. Лощихін; д.ю.н., професор, Інституту інтелектуальної власності і права Національного університету «Одеська юридична академія» Р.Б. Шишка; д.ю.н., доцент, в.о. завідувача кафедри конституційного та муніципального права ДВНЗ «Київський національний економічний університет  ім. Вадима Гетьмана» Г.В. Задорожня; д.ю.н., професор, перший проректор Класичного приватного університету м. Запоріжжя О.В. Покатаєва. А також участь у зустрічі взяли представники Консультативної місії ЄС в Україні: старший радник з питань прокуратури (фінанси) Якоб Холмберг; старший радник з питань фінансових розслідувань П’єр Вестен; стратегічний радник з питань митної служби Кястутіс Леймонас; спеціаліст з питань прокуратури, фінансової та організованої злочинності Сергій Рибченко.

Проведення даної конференції показало неабияку зацікавленість у порушеній проблематиці щодо корупції, як боротися проти корупції та нагальну необхідність у провадженні роботи в цьому напрямі. Адже сьогодні Україна перебуває на етапі важливих суспільних перетворень та конституційних змін. У роботі конференції брали участь провідні науковці в галузі права, фіскальної та фінансової політики тощо, а також аспіранти та студенти, зацікавлені в зазначеній проблематиці, які мали можливість показати свої напрацювання. Очний формат конференції забезпечив можливість особистого спілкування представників української правової науки зі своїми зарубіжними колегами та студентами, запозичення прогресивного досвіду, що сприятиме започаткуванню спільних проектів.

Сподіваємося, що конференція «Фіскальна політика: теоретичні та практичні аспекти юридичної науки» зробить значний науковий внесок у загальний доробок сучасної правової науки та практики.