Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  з англійської мови

Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади» та з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання кафедрою сучасних європейських мов 21 листопада 2017 року був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

Представники всіх навчально-наукових інститутів університету у кількості 24 осіб взяли участь у заході.

Програма олімпіади передбачала виконання тестових завдань рівня B2 з аудіювання, читання та вживання мови, а також складання комунікативного повідомлення проблемного характеру з наступною бесідою англійською мовою в межах запропонованої тематики.

Роботи учасників оцінювались відповідно до розроблених критеріїв для кожного з виду завдань.

У загальному підсумку за максимальною кількістю балів було визначено переможців І етапу олімпіади:

І місце посів Нікітін Богдан, студент групи ПБі – 14-1, ННІ права;

ІІ місце поділили між собою Родіонов Павло, студент групи ПБі – 15-1, ННІ права та Хоменко Володимир, студент групи ФБДі – 16-4, ННІ фінансів, банківської справи;

ІІІ місце виборола Костючик Дарина, студентка групи ПБі – 16-1, ННІ права.

Хочеться подякувати всім, хто взяв активну участь у першому етапі олімпіади, щиро привітати її переможців та висловити впевненість, що наші студенти гідно представлять Університет державної фіскальної служби України на другому міжвузівському етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.