УНІВЕРСИТЕТ ВІДЧИНИВ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ  ШКОЛЯРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ

УНІВЕРСИТЕТ ВІДЧИНИВ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ  ШКОЛЯРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ

           25 жовтня, 8 та 15 листопада 2017 року у Навчально-науковому інституті фінансів, банківської справи Університету ДФС України кафедрою фінансових ринків, на чолі з д. е. н., професором, завідувачем кафедри – Світланою Василівною Онишко, було організовано та проведено Дні гостинності для учнів 1-4 класів Приватної початкової школи з ухилом англійської мови LimPoPo.

          Школярі мали можливість прогулятися затишними корпусами Університету, познайомилися з керівництвом кафедри фінансових ринків, Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи та Університету державної фіскальної служби України.

        Відвідавши факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції діти познайомилися та поспілкувалися з курсантами!

        Студія бального танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я» ввела наших маленьких гостей у прекрасний світ мистецтва і спорту, де вони мали змогу відчути себе просто учасниками шоу «Танці з зірками».

         Наприкінці зустрічі діти передали свої роботи і малюнки на мистецький конкурс «Податкова абетка» в рамках                   Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього», що ініційований Університетом. Ці дивовижні витвори дитячої уяви і майстерності заслуговують на найвищі оцінки. Адже так діти бачать наше майбутнє. І воно в їх уяві прозоре і щасливе. І всі, як один, вони мріють про мир і процвітання рідної неньки України.

         Саме так, поступово, з першими кроками у дивовижний світ податків і фінансів, поряд з вихованням податкової і фінансової культури підростаючого покоління, ми з часом отримаємо обізнаних і сумлінних платників податків, а можливо, навіть, і майбутніх працівників фіскальної служби України.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *