27 листопада до Університету ДФС України завітав український політик, телевізійник, Народний депутат України VIIІ скликання Микола Леонідович Княжицький з лекцією на тему «Інформаційна безпека та заборона російської медійної продукції».

Як голова Комітету Верховної ради України з питань культури і духовності, Микола Княжицький проаналізував сучасний стан економіки в країні, медійний стан: «Щоб нас сприймали, як надійних партнерів і добрих сусідів, треба щоб нас знали. Нас просто не знають і тому не завжди розуміють чи можна нам довіряти і будувати партнерські стосунки. Єдиний шлях до налагоджування добросусідських стосунків – це культура. Тому ми підтримуємо українське кіно, усі види українського мистецтва і здійснюємо його презентацію на міжнародних площадках у різних країнах світу. Це найпростіший і найефективніший шлях. Через мистецтво можна зрозуміти і полюбити іншого», – підкреслює пан Микола.

Зустріч видалася пізнавальною і цікавою, а тематика заходу викликала ряд дискусій. Окрім того, присутні хотіли почути й думку політика стосовно певних економічних питань. Зокрема, чи варто Україні входити в Євросоюз; поєднання економічної, екологічної та соціальної складової відносно розвитку суспільства; вплив глобалізації на розвиток сучасного світу; щодо корупції на різних рівнях влади тощо.

Насамкінець, Микола Княжицький висловив сподівання, у досягненні молодим поколінням високих результатів у побудові економічно-розвиненої України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *