Світла пам’ять

Колектив Університету ДФС України з глибоким сумом висловлює слова співчуття рідним та близьким Тарангул Людмили Леонідівни, яка передчасно пішла з життя.

Людмила Леонідівна Тарангул, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України зробила вагомий внесок у розвиток вітчизняної економічної науки: була автором понад 100 публікацій, поміж яких монографії, науково-методичні та навчальні посібники, наукові статті. Людмила Леонідівна мала заслужений авторитет вимогливого і справедливого керівника.

За наполегливу сумлінну працю Людмила Леонідівна була нагороджена відзнаками – нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Міністерства освіти і науки України; заслужений діяч науки і техніки України; Почесний працівник ДПА України; Почесна відзнака ДПА України; «За наукові досягнення» Міністерства освіти і науки України; почесні грамоти ДПА України, орден «Княгині Ольги».

Незамінний фахівець на роботі, майстерно поєднувала в собі риси сучасної жінки. Світла пам’ять!

Прощання відбудеться 30 листопада о 10:30 у корпусі ЦІТ Університету за адресою: м. Ірпінь, вул. Університетська, 31.