Ділимося досвідом проектного управління

В переддень місяця грудня відбулося засідання наукового клубу «Менеджер» кафедри менеджменту ННІ фінансів, банківської справи, метою якого був обмін науково-теоретичною та практичною інформацією, узагальнення результатів індивідуальних наукових досліджень з проблем фінансового менеджменту проектів і програм проведених під час проходження переддипломної практики лідерами клубу.

Ключовою темою наукового заходу стало обговорення низки питань проектного менеджменту, зокрема оцінки ефективності впровадження програм соціально-економічного розвитку  населених пунктів (на прикладі м. Ірпінь та м. Черкаси).

Поділились досвідом з даної проблематики завідувач кафедри менеджменту, к.т.н., професор М.В. Гусятинський, д.н.держ.упр., професор А.А. Халецька, координатор наукового клубу «Менеджер», к.е.н., доцент Г.І. Євтушенко, заступник завідувача кафедри менеджменту з наукової роботи, к.пед.н., доцент А.А. Грушева.

Досить цікаві напрацювання презентували К.Марченко (ФМП-16-1), Б.Булуй (ФМП-16-1), В.Гусятинський (ФМП-16-1), І.Романюк (ММП-17-1), Ю. Міхед (ФМП-16-1), Б.Міхед (ФМП-16-1). Зокрема, Юлія Міхеду своєму виступі зосередила увагу на проект «Громадський бюджет» м. Черкаси. Аналіз проекту дав можливість зробити висновок, що місто Черкаси, щодо впровадження партиципаторного бюджету, тобто бюджету участі, є лідером.

Про впровадження «Громадського бюджету» в м. Ірпінь розповів В.Гусятинський та І.Романюк. До оцінки програм соціально-економічного розвитку м. Ірпінь та м. Черкаси долучилися Б.Булуй, Б.Міхед.

Жвавою була дискусія всіх учасників засідання щодо удосконалення соціально-економічного розвитку населених пунктів з використанням різноманітних механізмів проектного менеджменту.

Г.Євтушенко, Л.Попович