Всеукраїнська олімпіада з менеджменту

8 грудня 2017 року в Університеті ДФС України відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади, в якому взяли участь понад 78 студентів.

Учасників привітали заступник завідувача кафедри менеджменту з наукової роботи, к.п.н., доцент А.А. Грушева; старший викладач кафедри менеджменту Н.Е. Кошарська; асистенти кафедри менеджменту І.О. Федорова та А.П. Задорожня. Вони побажали учасникам олімпійської витримки, наполегливості та перемоги.

Даний захід уже втретє стає справжнім інтелектуальним змаганням серед студентської талановитої молоді, дозволивши їм продемонструвати свої креативні, аналітичні, інноваційні знання з професійно-орієнтованих дисциплін, за якими здійснюється підготовка майбутніх менеджерів. А також сприяє розвитку обдарованих студентів, стимулює їх творче самовдосконалення, підвищує інтерес до поглибленого вивчення предмета.

Отже, відповідно до результатів проведеної олімпіади за спеціальністю «Менеджмент», місця розподілилися наступним чином:

І місце – Трач Вячеслав Миколайович (ФБі-16-2),

ІІ місце розділили між собою Бойко Микола Васильович та Савчук Зоя Миколаївна (ФБі-16-2),

ІІІ місце розділили Петухова Наталія Олександрівна та Скляр Владислава Олександрівна – (ФБі-16-2).

Студенти, які отримали найкращі результати та посіли призові місця будуть рекомендовані до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі сеціальності «Менеджменту організацій і адміністрування», який пройде у Тернопільскому національному економічному університеті.

Переможцям I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» та усім учасникам щиро бажаємо розвитку і наснаги, сил досягати своєї мети, отримувати моральне задоволення від навчання і своєї наукової праці, упевненості в собі, продовжувати вчитися і самовдосконалюватися та непохитної віри у свій успіх та свою велику мету!