Результати І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»

7 грудня професорсько-викладацьким складом кафедри техногенно-екологічної безпеки ННІ інформаційних технологій та менеджменту було організовано і проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності».

В олімпіаді прийняли участь 19 студентів/курсантів ННІ обліку, аналізу та аудиту, ННІ інформаційних технологій та менеджменту, ННІ економіки, оподаткування та митної справи, факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

Результати олімпіади:

І місце – Гудим Ірина Анатоліївна, студентка ННІ обліку, аналізу та аудиту (гр. ОБФі-14-2), науковий керівник – доцент Сагайдак І.С.;

ІІ місце – Дума Надія Валеріївна, курсантка факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, (ПМПФ-17-1), науковий керівник – доцент Сагайдак І.С.;

ІІІ місце – Гуленкова Дар’я Михайлівна, студентка ННІ інформаційних технологій та менеджменту (КБ-16-1), науковий керівник – професор Цимбалюк С.Я.

Переможці олімпіади представлятимуть наш навчальний заклад на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності», який відбудеться у квітні 2017 р. на базі Львівського державного університету цивільного захисту (м. Львів).