Вітаємо студентів-науковців УДФСУ з перемогою!

Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт «Інформаційні технології в освіті: добро чи зло?» іноземними мовами проходив 2 – 31 жовтня 2017 р. у м. Харків, на базі Харківського національного автомобільно-дорожній університету. Всього учасниками конкурсу стали більше 260 осіб з різних регіонів України та країн близького зарубіжжя.

Університет державної фіскальної служби України був представлений наступними студентами:

1. Богдан Святослав (ННІ обліку, аналізу та аудиту, гр.ОМР – 17-3)
  2. Буховський Олександр (ННІ права, гр.ПБі – 14-1)
  3. Кірієнко Дар’я (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, гр.МЕБ – 14-1)
  4. Ковальова Діана (ННІ права, гр.ПБі – 14-1)
  5. Марченко Анна (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, гр.МЕБ – 14-1)
  6. Мороз Олексій (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, гр.МЕБ – 14-1)
  7. Родіонов Павло (ННІ права, гр.ПБі – 15-1)
  8. РудинськаАнастасія (ННІ права, гр.ПБі – 14-1)
  9. Скоропадик Юліан (ННІ економіки, оподаткування та митної справи,гр.МЕБ – 14-1)
  10. Шалютіна Юлія (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, гр.МЕБ – 14-1)
  11. Шараєнко Ольга (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, гр.МЕБ – 14-1)

За результатами конкурсу переможцями стали Богдан Святослав (1 місце у категорії «Науковий підхід», науковий керівник – Чайка Л.В., к.філол.н., професор кафедри сучасних європейських мов), Родіонов Павло (2 місце у категорії «Аналітичний підхід», науковий керівник – Онучак Л.В., к.пед.н., професор кафедри сучасних європейських мов), Кірієнко Дар’я (3 місце у категорії «Глибина дослідження», науковий керівник – Савченко А.П., к.пед.н., доцент кафедри сучасних європейських мов).

Тож ще раз щиро вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу й бажаємо їм творчого натхнення та нових здобутків на ниві наукової діяльності!