СТУДЕНТИ УДФСУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КУРСАНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ НА БАЗІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відбулася VI Міжвузівська курсантська науково-практична конференція іноземними мовами «Сучасні механізми забезпечення інформаційної безпеки (зарубіжний досвід)».

Учасниками конференції стали 55 курсантів та студентів з різних вишів України, зокрема, Університету державної фіскальної служби України, Національної академії внутрішніх справ, Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та Національної академії СБУ.

Університет державної фіскальної служби представляли:

1. Лебедєв Владислав (ННІ права, гр. ПБі – 14-1)
  2. Ковальова Діана (ННІ права, гр. ПБі – 14-1)
  3. Родіонов Павло (ННІ права, гр. ПБі – 14-1)
  4. Рудинська Анастасія (ННІ права, гр. ПБі – 14-1)
  5. Пушкарьова Тетяна (ННІ права, гр. ПБі – 16-1)
  6. Шараєнко Ольга (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, гр. МЕБ – 14-1)
  7. Браунагель Андрій (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, МСБі – 15-2)
  8. Кірієнко Дар’я (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, МЕБ – 14-1)
  9. Котух Ельвіра (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, МЕБ – 14-1)

Робота конференції відбувалася у секціях з англійської, німецької, французької та східноєвропейських мов. Молодь обговорила актуальні питання інформаційної безпеки, доповнивши свої виступи цікавими презентаціями. Керівниками секцій були викладачі кафедр романо-германських та східноєвропейських  мов Академії Служби безпеки України, кафедри сучасних європейських мов УДФСУ Онучак Л.В. (к.пед.н., професор кафедри) та Дружченко Т.П. (ст. викладач кафедри), а також запрошені фахівці інших закладів вищої освіти.

Під час заходу студенти УДФСУ показали не лише високий рівень володіння іноземними мовами, а й свою обізнаність у питанні забезпечення інформаційної безпеки за кордоном.

Конференція сприяла розвитку наукових пошуків молоді, покращенню творчої співпраці між ВНЗ України й поширенню інноваційних форм позааудиторної роботи.