III-й міжкафедральний науково-практичний семінар  «Інтелектуальні технології в управлінні та прийнятті рішень»

III-й міжкафедральний науково-практичний семінар «Інтелектуальні технології в управлінні та прийнятті рішень»

15 грудня 2017 року кафедрою інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та менеджменту був проведений  3-й міжкафедральний науково-практичний семінар  «Інтелектуальні технології в управлінні та прийнятті рішень».

Учасників привітав директор ННІ ІТМ Ріппа С. П., д.е.н., професор з побажанням подальших наукових та творчих звершень.

На семінарі виступили Редич О. В., к.е.н., доцент, в.о. завідуючого кафедрою інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем, Постіл С. Д., к.т.н., доцент, заступник завідуючого кафедрою з наукової роботи інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем, Антонюк А. О.,  к.ф.-м.н, доцент, заступник завідуючого кафедрою з навчально-методичної роботи, Романенко В. В., м.н.с., НІІ фіскальної політики.

Міжкафедральний науково-практичний семінар  «Інтелектуальні технології в управлінні та прийнятті рішень» вже втретє стає віддзеркаленням наукової роботи студентів та дає можливість студентам презентувати свої наукові надбання провідним науковцям ННІ ІТМ.

Серед найкращих наукових робіт слід відмітити доповіді таких студентів:

Шостак Ю. В., КМІ-16-1, науковий керівник Постіл С. Д., к.т.н., доцент, тема доповіді: «Ліцензування спеціальності кафедри у світлі нових освітніх технологій».

Швець І. В., КБ-14-1, науковий керівник Редич О. В., к.е.н., доцент, тема доповіді: «Прогнозування збитковості  підприємств з використанням нейронних мереж в середовищі Azure Machine Learning».

Бех Д. М., КБ-14-1, науковий керівник: Погорєловська І. Д., к.е.н., доцент, тема доповіді: «Удосконалення WEB дизайну сайтів на основі «золотого перетину».

Юхман К. І., КБ-14-1, науковий керівник: Погорєловська І. Д., к.е.н., доцент, тема доповіді: «Автоматизація процесів анкетувння з використанням Веб-сервісів».

Дружня та творча атмосфера сприяла обговоренню актуальних питань, що викликали жваву дискусію та обмін думками. Оргкомітет семінару бажає всім учасникам творчої наснаги та продовження розпочатої наукової діяльності.