Команда «МММ» ННІ економіки, оподаткування та митної справи – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських команд «SDG in Ukraine: Look of New Generation»

19 грудня 2017 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських команд «SDG in Ukraine: Look of New Generation» (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління), який організували Глобальний договір ООН в Україні, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО), Київська Бізнес Школа та Академія праці, соціальних відносин і туризму.

Партнер Конкурсу – компанія «Агротехсоюз» сформулювала конкурсне завдання: розробити середньострокову стратегію КСВ компанії (2-3 роки) та здійснити її структурну декомпозицію (за сферами КСВ) з варіантами заходів і доцільності їх запровадження на постійній основі з ідентифікацією соціально-економічних та інших видів ефекту від її запровадження.

На участь у Конкурсі зареєструвались 53 команди з 34 ВНЗ 19 міст України (Буча, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Херсон, Черкаси), серед яких і команда Університету державної фіскальної служби України «МММ». До Першого туру Конкурсу увійшли 39 команд.

Під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували грунтовну теоретичну підготовку, дослідницькі навички, амбітність та масштабність мислення, сміливість, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички усної презентації, самостійність та натхненність.

Журі Конкурсу досить непросто було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних».

Команда «МММ» у складі: Воляник Віталій Миколайович, Відливана Софія Петрівна, Авраменко Анастасія Володимирівна, Мізіренко Олександр Сергійович, Фіяло Ілона Анатоліївна, Шрамковська Анастасія Геннадіївна, Серветник В’ячеслав Ігорович, Кудацький Валерій Валерійович, Рожко Юрій Вікторович добре підготувала свій проект, поданий на конкурс, а під час фіналу блискуче презентувала його, при цьому студенти виявили прекрасну підготовку, обізнаність щодо предмету, чудові ораторські навички, самостійність, креативність, командну роботу, вміння обгрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати власних досліджень.

Викладач-консультант команди Мельничук Ганна Сергіївна, заступник директора навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи заcлуговує на особливу увагу як мудрий наставник студентів.

Команда «МММ» змагалась у фіналі як рівна серед рівних, і здобула перемогу у номінації «Сміливе рішення». Саме ця молодь змінюватиме нашу країну на краще, і завдяки таким майбутнім фахівцям ми можемо бути впевненими у майбутньому.

Компанія «Агротехсоюз» задоволена результатами Конкурсу і висловила наміри співпрацювати з командами щодо втілення конструктивних ідей у діяльність компанії.