20 грудня 2017 відбувся І етап конкурсу студентських наукових робіт з гуманітарних наук галузі «Менеджменту»

20 грудня 2017 в ННІ фінансів, банківської справи на кафедрі менеджменту відбувся І етап конкурсу студентських наукових робіт з гуманітарних наук галузі «Менеджменту»

З вітальним словом і найкращими побажаннями успіхів в навчанні та роботі звернувся до студентської молоді та НПП кафедри Голова комісії – завідувач кафедри менеджменту, к.т.н., професор М.В. Гусятинський.

За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце – Пінчук А.П., студентка групи ФБП-15-6, науковий керівник Супруненко С.А., доцент кафедри.

ІІ місце – Бубнівська Д.І., студентка групи ФБМОі-15-3, науковий керівник Канцур І.Г., к.е.н., доцент кафедри.

ІІ місце – Пістрюга О.А., студентка групи ФМПЗ-16-1, науковий керівник Євтушенко Г.І., к.е.н., доцент.

ІІІ місце – Грушко Н.С., Скляр В.О., студенти групи ФБі -16-2, науковий керівник Грушева А.А., к.пед.н.,  доцент.

ІІІ місце –  Курманчук Ю.А., Улянчик Д.О., студенти групи ОМА-17-1 науковий керівник Євтушенко Г.І., к.е.н., доцент.

Конкурсна комісія відмітила практичну значущість та актуальність порушених в наукових роботах проблемах, зокрема з соціального проектування, мотивації персоналу, формуванню якостей ефективного менеджера, гендерних аспектів управління тощо.

Кращі роботи рекомендувані до участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з менеджменту, що проходитиме на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Київський національний університет технологій та дизайну.