Освіта – скарб, праця – ключ до нього!

30 січня 2018 року дивує нас низкою важливих і позитивних подій. Першою з них, став ранковий розвід Факультету податкової міліції, який відзначився великою кількістю нагород, в тому числі грамот, подяк та інших заохочень курсантів. Приводом для нагородження стали високі досягнення курсантів у навчанні та науці. За традицією було визначено кращих курсантів, кращі взводи та кращий курс, які зуміли досягнути високих показників в навчанні.

Ще однією, не менш вагомою, подією сьогоднішнього дня, стала організація та проведення виборів делегатів в склад найвищого колегіального органу Університету – Конференцію трудового колективу. Вибори відбувались в декілька етапів, які пройшли успішно, злагоджено, швидко і дисципліновано, що і притаманне для курсантів. За результатами таємного голосування найбільшу кількість голосів одержали Босак Інна, Поліщук Вікторія, Гаврилюк Максим та Єфіменко Владислав, які і сформували молоду та завжди готову до праці команду делегатів до Конференції трудового колективу Університету. Щиро бажаємо Всім наснаги, плідної праці та нових звершень у Вашій діяльності!