Наука по-студентськи

20 лютого в Університеті державної фіскальної служби України відбулась студентська наукова конференція, присвячена 15-річчю Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи «Економічна безпека України в умовах глобалізації», у якій прийняли участь понад 50 студентів університету.

Учасників та гостей конференції привітав ректор УДФСУ Павло Володимирович Пашко, який висловив свою думку щодо сучасного стану економічної безпеки держави та її основних проблем.

Студенти та викладачі мали можливість подискутувати щодо податку на виведення капіталу, інвестиційного податкового кредиту, рейтингу України у міжнародних економічних рейтингах, митної безпеки держави та сучасного стану економічної безпеки України.

На завершення конференції директор Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи Швабій Костянтин Іванович нагороди учасників дипломами за активну участь.