Студентський науково-практичний семінар «Розвиток фінансового сектору економіки в умовах глобалізації»

21 березня 2018 року в стінах Університету державної фіскальної служби України з нагоди 22-ї річниці Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи відбувся V Cтудентський науково-практичний семінар на тему: «Розвиток фінансового сектору економіки в умовах глобалізації», організатором якого стали кафедра фінансових ринків Університету та Ірпінський державний коледж економіки та права.

Ключовими питаннями для обговорення були: сучасні проблеми економічного розвитку; проблеми та перспективи розвитку банківської системи; потенціал розвитку страхової діяльності; функціонування суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення; напрями активізації спільного інвестування; проблеми у сфері ринку цінних паперів і шляхи їх розв’язання; оподаткування у фінансовій сфері.

Зі вступним словом до учасників семінару звернулися директор Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи, д.е.н., професор Кужелєв М. О.; заступник директора Ірпінського державного коледжу економіки та права з навчальної роботи Пустова О. О.; д.е.н., професор кафедри фінансових ринків Коваленко Ю. М.

У науково-практичному семінарі взяли участь 61 студент ННІ фінансів, банківської справи та Ірпінського державного коледжу економіки та права. З доповідями за тематикою науково-практичного семінару виступили Валентин Кравченко (ІДКЕП, група О-21), Лілія Каширіна (УДФСУ, група ФБП-15-6), Вікторія Шмегельська (ІДКЕП, група П-43), Владислава Горобчук (ІДКЕП, група Ф-21і), Олександра Шевченко (УДФСУ, група ФББ-17-8к), Аліна Ситник (ІДКЕП, група Ф-23), Єлизавета Приходько (УДФСУ, група ФБД-15-4), Дар`я Пасинюк (УДФСУ, група ФБП-15-6), Лілія Дудник (УДФСУ, група ФБД-15-4) та Ганна Швець (УДФСУ, група ФБС-15-5).

Учасники науково-практичного семінару отримали можливість обговорити та висловити своє бачення щодо подальшого розвитку фінансової системи, фінансового ринку, ринку фінансових послуг, податкової системи, міжнародних фінансів тощо, а у підсумку сформувати нові знання щодо фінансової та страхової діяльності.