Круглий стіл на тему підготовки фахівців для спеціальних підрозділів правоохоронних органів України

25.04.2018 року, на базі Університету ДФС України проходив круглий стіл, головною темою якого стала концепція підготовки фахівців для спеціальних підрозділів правоохоронних органів України та служб корпоративної безпеки підприємств у зв’язку з розробкою та запровадженням на факультеті податкової міліції нової спеціалізації з підготовки вищевказаних фахівців.
Окремо потрібно зазначити, що почесним гостем круглого столу був Герой України, співзасновник Громадської організації «Асоціація ветеранів та учасників бойових дій «Купол» Порхун Олександр Володимирович. Під час круглого столу, між Університетом ДФС України та ГО «Купол» був підписаний меморандум про співробітництво у підготовці необхідних сьогоденню фахівців для спеціальних підрозділів.
Також, у роботі круглого столу прийняли участь: представники правоохоронних органів України, вищих навчальних закладів, учасники АТО, співробітники центрів підготовки «Центр-А» та «PATRIOT», федерації функціонального багатоборства України, представники громадських об’єднань.
За результатами круглого столу прийнято резолюцію щодо прийняти за основу освітньо-професійну програму підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», спеціалізація «Тактичне забезпечення правоохоронної діяльності» при підготовці фахівців, що забезпечують охорону об’єктів державної власності та безпеку взятих під захист осіб, охорону фізичних осіб та об’єктів приватної і комунальної власності для спеціальних підрозділів правоохоронних органів та підрозділів корпоративної безпеки суб’єктів господарювання.