Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт із спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр»

29-30 березня 2018 р. в Одеському національному політехнічному університеті на базі кафедри підприємництва і торгівлі було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».

Вітаємо випускників магістерської програми «Економіка та управління проектами в підприємницькій діяльності» Університету державної фіскальної служби України з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:

• Сафронову Людмилу Петрівну, яка виборола перемогу та отримала диплом ІІІ ступеня за випускну кваліфікаційну роботу магістра на тему «Управління виробничим потенціалом державного підприємства» (наук. керівник – канд. екон. наук, доцент Гаєвська Л.М.);
  • Макарчук Анастасію Русланівну, яка виборола перемогу у номінації «За найвищу креативність формулювання теми і здійсненого дослідження» та нагороджена грамотою за випускну кваліфікаційну роботу магістра на тему «Підприємство сімейного бізнесу та управління ним» (наук. керівник – канд. екон. наук, доцент Ляшенко Г.П.);

Дякуємо науковим керівникам канд. екон. наук, доцентам кафедри економіки підприємства Гаєвській Ларисі Миколаївні та Ляшенко Ганні Павлівні за  креативність, професіоналізм та плідну працю.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників і бажаємо їм подальших успіхів!