Після травневих свят студентки Навчально-наукового інституту права повернулися з міста Дніпра, де на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ представляли свій науковий проект на IV Міжнародному студентському саміті «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів».

Команду ННІ права УДФС України представляли студентки 4 курсу ННІ права Набока Анна, Пронькіна Антоніна та Харковець Юлія під керівництвом заступника директора ННІ права з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права та кримінології Жерж Наталії Анатоліївни. Команда підготувала та представляла на Саміті власний науковий проект на тему: “Корупція як антиморальне явище функціонування влади в Україні: сучасний стан та напрями запобігання в умовах глобалізації”.

Міжнародний студентський саміт зібрав близько 40 учасників із 15-ти міст України. На розгляд журі були представлені різноманітні проекти, але для презентації та захистів було обрано 17 найкращих досліджень. Студенти по черзі виступали з доповідями щодо результатів своєї роботи.

Саміт проводився у два дні. Черговість виступів визначалася жеребкуванням. Поряд із виступами команд учасники саміту мали можливість послухати майстер-класи відомих сучасних українських та закордонних науковців, які входили до складу журі Саміту та оцінювали наукові проекти команд. Такі майстер-класи провели представники журі, а саме: професор правознавства Ліберті Університету, доктор права і філософії Юрій Мантила, Президент міжнародної організації «Еммануії» Стів Вебер, а також Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», академік Національної академії правових наук України Василь Костицький та регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини, тренер із публічних виступів Сергій Стужук.

Студенти активно, впевнено та професійно представили до уваги журі та аудиторії власні наукові проекти. Вони з готовністю відповідали на запитання своїх колег та дискутували щодо спірних моментів.  Протягом захисту проектів наша команда вела активну бесіду та дискусії на найбільш актуальні теми. Та і захист проекту нашої команди відбувався на високому рівні. Дівчата змістовно розкрили тему, при цьому використовуючи авторські відеоматеріали, брошури та власні поетичні рядки. Студентками під керівництвом Жерж Н.А. був відзнятий власний соціальний відеоролик, щодо проблематики наукового проекту. Тема корупції не залишила байдужим жодного учасника Саміту. Тому у ході обговорення проекту у полеміку вступали не тільки учасники, а й члени президії журі.

За результатами саміту команда УДФСУ здобула перемогу та диплом ІІ ступеня і була нагороджена цінними призами. Серед безлічі корисних юридичних підручників та юридичної літератури дівчатам також вручили такі подарунки, як powerbank, сучасний мобільний телефон, м’яку іграшку із символікою Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та смачні солодкі подарунки.

Вітаємо дівчат та їх наукового керівника і з перемогою на ІV Міжнародному студентському саміті та бажаємо подальших творчих, професійних злетів і перемог.