Всеукраїнський мистецький конкурс “Податківець майбутнього”

Всеукраїнський мистецький конкурс “Податківець майбутнього”

Університет державної фіскальної служби України започаткував традицію проведення всеукраїнського Мистецького конкурсу «Податківець майбутнього» («Податкова абетка» – для учнів 1-4 класів, «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» – для учнів 5-9 класів, 2017 рік ).

За підсумками конкурсу визначено переможців Мистецького конкурсу «Податківець майбутнього»:

  1. Номінація «Улюбленець соціальних мереж» — за результатами голосування на офіційній сторінці Університету ДФС України у мережі Facebook — Жарков Тимур (№54), 9 років, м.Тернопіль.

  1. За вибором Асоціації податкових радників та інтерактивної платформи Taxlink (додаток 2) – Наумович Анастасія (№72), 3 клас, Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Рівненська область.

  1. Образотворче мистецтво:вікова група 6-8 років: Сорока Віталій (№47), 8 років, Шевченківська СЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, назва роботи «На що ідуть податки..»; 

вікова група 9-10 років: Василик Дарія (№44), 9 років, Голованівська районна дитяча школа мистецтв, Кіровоградська область, назва роботи «Багатий бюджет – заможна, квітуча держава!»;

— вікова група 11-13 років: Дядченко Олександр (№46), 13 років, Шевченківська СЗОШ – інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, назва роботи «Податки плати – в кращому світі живи»;

3.2. Прикладне мистецтво:

— вікова група 6-8 років:  Кузік Євгенія (№179), 8 років, Токмацька ЗОШ №1, Запорізька область, назва роботи «Моя краплинка тобі живинка»;

— вікова група 9-10 років: Семишкурна Марина (№186), 9 років, Білоцерківська ЗОШ №11, Київська область, назва роботи «Бюджет і син його податок».

  1. Номінація «За оригінальність розкриття теми»:

— вікова група 6-8 років:   Хомич Анастасія (№74), Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Рівненська область, назва роботи «Сплативши податки – заживемо в достатку;

Колесніков Антон (№120), Мелітопольска загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24, назва роботи «Спільна справа»;

– вікова група 9-10 років: Мир Каміла (№58), Голованівська районна дитяча школа мистецтв, Кіровоградська область, назва роботи «Бюджет-рукавичка»;

Холемонюк Максим (№4), Руськополянська ЗОШ №1, Черкаська область, назва роботи «Вклади і свій вогник в бюджет держави»;

— вікова група 11-13 років:

Лебеденкова Софія (№63), Глобинська гімназія №1, Полтавська область, без назви;

Буток Анна (№69), м.Київ, загальноосвітня школа №186, назва роботи «Де податки – там достатки».

  1. Номінація «Найкраща колективна робота»:

– Медвідь Артур, Биковець Марія, Резніченко Настя, Мицюк Ярослав (№2), Дошкільний навчальний заклад №35 «Вербиченька» Білоцерківської міської ради, вихователь Шабельна К.О., назва роботи «Кожен повинен внести свою частину в бюджет країни. Це знають навіть їжаки!»;

– Бреус Віталіна, Ковальчук Михайло, Діренко Андрій (№121), Дошкільний навчальний заклад №35 «Вербиченька» Білоцерківської міської ради, вихователь Кравченко С.В., без назви.

6.Номінація «За творчий підхід»:

            6.1. Декоративно-ужиткове мистецтво:

– Турупова Богдана (№45), 7 років, Токмацька ЗОШ №1, Запорізька область, назва роботи «Квітка добробуту»;

6.2.  Образотворче мистецтво:

– Бурлака Вікторія (№88), Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1, Черкаська область, назва роботи «До комори на ховай, а державі віддавай!»;

– Михайлюков Андрій (№65), Руськополянська ЗОШ №1, Черкаська область, назва роботи «Як податки сплатиш всі, бачиш лиш солодкі сни!».

7.Номінація «Найактивніший заклад освіти»:

– Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №35 “Вербиченька” Білоцерківської міської ради Київської області

Школа-садок Limpopo School м.Ірпінь

8.Номінація «За організаторські здібності» (керівнику роботи)

— учитель Прокопенко Олена Федорівна, Боярський НВК «Гімназія ЗОШ – І

ст.»

  1. Номінація «Вибір Державної фіскальної служби України»:

9.1. Декоративно-ужиткове мистецтво:  Писанка Єлизавета (№182, вишивка), 10 років, Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка, назва роботи «Блокнот інспектора».

9.2. Образотворче мистецтво:

– Дзюба Алла (№57, кольорова графіка), 13 років, Шевченківська СЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, назва роботи «Ми розумні поросятка, справно платимо податки»;

– Дучиця Максим (№59, кольорові олівці), 13 років, Голованівська районна дитяча школа мистецтв, Кіровоградська область, назва роботи «Несплата податку – поріг бідності суспільства».

  1. Номінація «Вибір Митниць ДФС України»: Пастернак Андрій (№77), 11 років, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, без назви.

  1. Номінація «Вибір студентства Університету!» Лебеденкова Софія (№63), 6 клас, Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка, без назви.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *