Університет ДФС України відзначив 73-ю річницю Перемоги над нацизмом

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – пам’ятні дати в житті українського народу, які відзначають 8 та 9 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини.

Віддаючи данину всім полеглим у Другій Світовій війні, студенти, курсанти та адміністрація Університету ДФС України вшанували подвиг українського народу. Присутніми, за традицією, у знак поваги та подяки відбулося покладання квітів до Монументу Слави.

У довічному боргу залишається наше покоління перед тими людьми, кому випала доля пройти через горнило війни й дожити до світлого Дня Перемоги. Сімдесят три роки тому, герої України відвоювали мир та спокій для наступних поколінь.

Ми безмежно вдячні всім, хто в буремні роки боровся за нашу свободу, а також тим, хто по закінченню війни відроджував зруйновану країну, ветеранам, які стали для усіх прикладом патріотизму, честі та гідності!