Урочистості з нагоди 21-ї річниці створення Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Сьогодні, 15 травня, на площі перед корпусом С відбулось урочисте шикування з нагоди 21-ї річниці створення Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.
До усіх присутніх із вітальним словом звернулися ректор П.В. Пашко та керівництво факультету.

Під час заходу ректор університету нагородив дипломами викладачів, працівників та курсантів факультету у номінаціях “Кращий науковець (викладач)”, “Кращий викладач”, “Кращий куратор”, “Кращий науковий наставник”, “Кращий громадський діяч” “Кращий командир взводу” та ін.

Також відповідно до наказу ректора рядовим податкової міліції Плугатаренку Д., Загубипалець В., Черняк К., Брухну Ю. було присвоєно чергове спеціальне звання молодшого начальницького складу “прапорщик податкової міліції”.

Крім цього, усі присутні вшанували пам`ять загиблих героїв-випускників факультету податкової міліції Романа Корзуна, Дмитра Жарука, Сергія Цимбала хвилиною мовчання.

Завершився захід виступом ансамблю барабанщиць ЦТРВС “Сузір`я” та урочистим маршем курсантів.

Ще раз вітаємо Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції із 21-ою річницею створення!