ННІ фінансів, банківської справи успішно провів міжнародну конференцію в Хорватії

З 7 по 12 травня відбулась чудова подія – у Хорватії проходила міжнародна науково-практична конференція «Єдиний освітній простір: Україна – ЄС», яку організували Навчально-науковий інститут фінансів, банківської справи Університету ДФС України разом з Центром стратегічних інновацій та прогресивного розвитку.

В конференції прийняли участь 49 науково-педагогічний працівників з більш ніж 30 закладів вищої освіти України, 9 професорів з університетів Хорватії та 4 представника з навчальних закладів Болгарії.

Учасники мали можливість ознайомитись з роботою Університету м. Пули і Загребської школи економіки і менеджменту. Сама конференція проходила в приміщенні мерії м. Вішнян, яка є будівлею XV сторіччя.

За результатами роботи конференції всі учасники отримали сертифікати про міжнародне стажування, а їх дослідження опубліковано в міжнародному журналі «Fundamental and applied researches in practice of leading scientific school» (Hamilton, Ontario, Canada), який має Impact factor та індексується в багатьох міжнародних науко метричних базах.

Щиро вдячні очільнику міста Вішнян Анжело Матічу та Олександрі Воріч, а також колегам з Університету м. Пули і Загребської школи економіки і менеджменту за активну участь у конференції.