Проведено загальноуніверситетський творчий проект «Університет-мій дім»

В Університеті державної фіскальної служби України за ініціативи ректора Пашка Павла Володимировича було проведено загальноуніверситетський творчий проект «Університет-мій дім» із метою висвітлення студентами, викладачами та співробітниками думки про навчальний заклад.

Так, як навчання для кожної людини – дуже важливий і цікавий процес, що формує подальший життєвий шлях кожного, його майбутню професійну діяльність і впливає на якість самого подальшого життя.

Цей студентсько-викладацький проект має на меті також і профорієнтаційне значення, щоб абітурієнти мали можливість бути більше обізнаними в престижності майбутньої обраної ними професії.

Майже за 100 років свого існування наш університет випустив зі своїх стін тисячі спеціалістів своєї справи. Наш Храм науки допоміг визначитись у житті, вивів їх у світ і завжди готовий зустрічати нове покоління.

Хоч йому вже майже сто, але він – молодий. Завжди гамірний, зосереджений, спрямований в майбутнє та  уважний до своєї історії. Наш університет дуже значущий для всіх, хто пізнав його Мудрість.

Всі студенти та викладачі завдяки творчому проекту матимуть можливість висловитись про університет бачачи його своїми очима. Та назвати його СВОЇМ через призму власних знань і досвіду здобутих у нашій рідній АЛЬМА МАТЕР.

Університет – мій дім!!!