СІМА акредитувала програми бакалаврського рівня підготовки за спеціальністю «Облік і оподаткування» Національного університету державної фіскальної служби України

Навчальні програми підготовки спеціалістів десяти ВУЗів України були переглянути на відповідність вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських бухгалтерів, Великобританія) та акредитовані. СІМА акредитувала програми бакалаврського та магістерського рівня підготовки за спеціальністю «Облік і оподаткування» та магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування».

Випускники вказаних спеціальностей звільняються від здачі іспитів першого рівня і можуть розпочати професійну кваліфікацію СІМА з кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними відповідного ступеня (бакалавра або магістра).

У 2017 році було переглянуто та приведено у відповідність до вимог СІМА програми підготовки:

• бакалаврів та магістрів спеціальності «облік і оподаткування» таких ВУЗів:

1) Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана

2) Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка

3) Університет державної фіскальної служби України

4) Житомирський державний технологічний університет

5) Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця

6) Харківська національна аграрна академія

7) Одеський національний економічний університет

8) Тернопільський національний економічний університет

9) Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

• магістрів спеціальності «фінанси, банківська справа, страхування»

10) Академія праці, соціальних відносин і туризму

Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує позицію вищого навчального закладу – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі.