НУДФСУ і польський навчальний заклад обміняються студентами та викладачами

Національний університет державної фіскальної служби України продовжив угоду про співпрацю з польською Державною техніко-економічною школою імені Броніслава Маркевича та підписав додаткову угоду про участь у програмі Європейського Союзу з обміну студентів та викладачів Erasmus+.

Програма поширюється між навчальними закладами країн-членів ЄС та передбачає можливість навчатися, стажуватися чи викладати у закладі вищої освіти, який є учасником програми Erasmus+. Терміни навчання і стажування можуть складати від 3 місяців до 1 року кожний, у загальному до 2 років.

Основні цілі програми Erasmus+  – підвищити якість освіти, всебічно розвивати студентів за допомогою навчання у різних європейських навчальних закладах та готувати професіоналів із міжнародним досвідом.

За умовами угоди, участь у програмі від НУДФСУ зможуть взяти студенти та викладачі.

Умови участі будуть опубліковані на сайті згодом.