Кафедра філософії та політології провела олімпіаду з Історії України для майбутніх абітурієнтів

В день відкритих дверей Національного університету державної фіскальної служби України, кафедра філософії та політології провела олімпіаду з Історії України для майбутніх абітурієнтів. Учасники мали смогу перевірити свої знання, вирішуючи  завдання  максимально наближені до завдань ЗНО. В олімпіаді прийняло участь біля 20 учасників з різних шкіл Київської області. Після виконання завдання вони змогли оглянути університет, задавали самі різні питання про умови вступу, особливості навчання та спеціальності університету. Запрошуємо майбутніх абітурієнтів долучатися до всіх заходів нашого університету. Викладачі нашої кафедри завжди раді нагоді поспілкуватися з майбутніми студентами.