НУДФСУ веде активну роботу щодо участі в міжнародних грантах

У Національному університеті державної фіскальної служби України (далі – НУДФСУ) провели тренінг «Міжнародні донорські фінансові ресурси: можливості отримання». Захід організував відділ міжнародного освітнього співробітництва з метою активізації роботи Навчально-наукових інститутів НУДФСУ в міжнародних грантах та міжнародних освітніх і наукових програмах. Участь у тренінгу взяли Перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи Олег Шевчук, професорсько-викладацький склад університету, студенти та курсанти.

Провів тренінг співробітник відділу міжнародного освітнього співробітництва професор Василь Деревінський, який  розповів про організацію грантової роботи в університеті та залучення міжнародних донорських фінансових ресурсів.

За його словами, досвід проектної діяльності показує, що в університетах багатьох розвинених країнах світу одним із важливих завдань є трансформація національного закладу вищої освіти в інтернаціональний. «Розширення і поглиблення міжнародних зав’язків, формування позитивного іміджу університету, розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки, спрямування роботи на пошук позабюджетних альтернативних джерел фінансування та налагодження співпраці з міжнародними фондами, програмами та грантовими донорами має стати одним із головних наших завдань», – зауважив Василь Деревінський.

Він додав, що «важливим сегментом освітньої та наукової діяльності залишається участь інститутів і кафедр у міжнародних проектах. Вони мають розширити напрями міжнародних контактів та активізувати роботу щодо підготовки проектів та проектних заявок». Саме тому, співробітник  відділу міжнародного освітнього співробітництва детально розповів про:

• дотаційні кошти;
  • формування проекту;
  • підготовку проекту;
  • команду проекту;
  • основні джерела пошуку партнерів;
  • он-лайн ресурси для пошуку партнерів;
  • умови надання донорського фінансування;
  • формування списків фондів;
  • підготовку проектної заяви;
  • проекти, на які можна залучати кошти міжнародних донорських ресурсів;
  • індивідуальну мобільність.

Наприкінці зустрічі, Василь Деревінський відповів на питання присутніх.

За більш детальною інформацією та консультацією можна звернутися у відділ міжнародного освітнього співробітництва, який знаходиться у центральному корпусі університету.