НУДФСУ та Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні у Національному університеті державної фіскальної служби України (далі – НУДФСУ) відбулось підписання меморандуму про співпрацю з Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця (далі – НМУ ім. О.О.Богомольця). Документ підписали ректор НУДФСУ Павло Пашко та в.о. ректора НМУ ім. О.О. Богомольця Юрій Кучин.

Укладення документу має на меті покращення надання юридичної та медичної допомоги працівникам та пацієнтам, а також активну співпрацю навчальних закладів, які орієнтовані на підготовку медичних та юридичних кадрів.

Положення меморандуму передбачають:

1. Створення ефективної програми діяльності юридичної та медичної допомоги лікарям-стоматологам хірургічного профілю НМУ та медичному персоналу Університету;
  2. Опанування практики навичками щодо надання невідкладної допомоги дітям з вродженими та набутими захворюваннями щелепно-лицевої ділянки медичним персоналом Університету;
  3. Створення ефективної моделі надання хірургічної стоматологічної допомоги студентам та співробітникам Університету;
  4. Проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, лекцій, конференцій тощо) та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів та співробітників Сторін;
  5. Створення ефективності інформаційного простору, проведення конференцій, практичних курсів, обміну спеціалістами, організація навчання лікарів, асистентів та адмінперсоналу.

Варто зазначити, що підписання меморандуму є лише початком співпраці між університетами, сторони мають на меті активізувати проведення спільних заходів.