На Навчально-науковому інституті права було проведено практичне заняття з курсу “Криміналістика”

Лекції-лекціями, семінари-семінарами, але практику ніхто не відміняв

18.04.2019 року на Навчально-науковому інституті права було проведено практичне заняття з курсу “Криміналістика” для студентів 3 курсу групи ПБК-16-8.

Викладач кафедри кримінального процесу та криміналістики Лазебний Анатолій Миколайович провів цікаве практичне заняття на тему “Огляд місця події”, на якому він зумів показати не лише як робиться гіпсовий зліпок зі сліду взуття, а й розповів багато цікавих способів для виявлення слідів на місці злочину. Звичайно,ідеальний слід взуття  буває лише у фільмах, але студенти із захопленням спостерігали за кожним рухом викладача та описом усіх деталей.

Мета для проведення даного заняття полягала у тому, щоб студенти вміли:

1. організувати виїзд слідчо- оперативної групи на місце події, оцінити обстановку, правильно визначити мету і тактичні прийоми огляду, організувати огляд і розкриття злочину «по гарячих слідах»;
  2. володіти навичками попереднього дослідження матеріальних слідів для одержання доказової й орієнтовної інформації щодо події злочину та осіб, причетних до його вчинення;
  3. здійснювати огляд, виявляти і зафіксовувати сліди шляхом протоколювання, фотографування, складання планів, схем, креслень, копіювання, вилучення сліду з носієм;
  4. здійснювати огляд документа, виявляти технічними засобами інформацію, відображену у документі;
  5. оформляти хід і результати огляду цих об’єктів і використовувати його дані в розкритті злочину і встановленні особи злочинця.

Завдяки таким цікавим практичним заняттям, студенти ще більше розбавляють свої студентські будні.

З поставленою метою всі справились на відмінно.