Студентка НУДФСУ виборола призове місце в олімпіаді з «Інвестування»

Студенти Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи (ННІФБС) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», яка відбулася у Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Учасники змагань мали можливість отримати максимально 100 балів у складних випробуваннях. Завдання складалися із комп’ютерного тестування (40 тестів) і розв’язання 3 задач із реального та фінансового інвестування.

За результатами ІІ етапу олімпіади, Ірина Ханалієва,  науковим керівником якої є професор кафедри фінансових ринків Юлія Коваленко, посіла ІІ місце за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Студентка отримала у підсумку 75,76 балів.

Інші студенти ННІ ФБС також гідно представили навчальний заклад та отримали сертифікати учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інвестування».

Університет вітає переможців та бажає нових перемог!