Студенти НУДФСУ здобули перемогу в Олімпіаді з дисципліни “Фінансовий менеджмент”

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року 18-19 квітня 2019 року в Луцькому національному технічному університеті було проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”. Для участі в Олімпіаді від Національного університету державної фіскальної служби України було запрошено три переможці першого туру: Ленкевич Олену Валентинівну (гр. ФМСБ-18-1), Новохатько Ольгу Олександрівну (гр. ФМСБ-18-1), Шпаковську Ольгу Миколаївну (гр. ФМСБ-18-1).
Учасники отримали можливість перевірити свої професійні знання та проявити творчий підхід до розв’язання завдань підвищеної складності з “Фінансового менеджменту”. Журі відзначило всіх учасників від НУДФСУ дипломами IV ступеня за перемогу в Олімпіаді.
Вітаємо Ленкевич О.В., Новохатько О.О., Шпаковську О.М. та бажаємо нових перемог!!!