Студенти університету зайняли 2 призових місця у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

На базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського 30 травня 2019 р. відбувся ІІІ Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальностей.

Роботи на конкурс оформлялися українською та англійською мовами і захищалися англійською мовою в режимі он-лайн.
За результатами конкурсу студенти нашого університету посіли 2 переможних місця:

Зі спеціальності 051 «Економіка»
1 місце – науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки Сагайдак Ірина Степанівна
Переможець: Табахарник Олександра (ІІІ курс, ННІ фінансів, банківської справи)
Тематика роботи пов’язана з економічним стимулюванням «зеленого» тарифу в Україні і виконана спільно з Вроцлавським університетом (Польща).

Зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
2 місце – науковий керівник: к.т.н., доцент кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки Чорна Тетяна Миколаївна
Переможець: Поштар Марія (ІІІ курс, ННІ фінансів, банківської справи)
Тематика роботи пов’язана з якістю молочних продуктів вітчизняних товаровиробників і виконана спільно з Національним університетом харчових технологій.

Колектив кафедри щиро вітає переможців і бажає подальших звершень!!!